UniTherm - super teplé garážové vráta

Novú generáciu segmentových vrát WIŚNIOWSKI prezentuje neobvyklá kvalita, založená na súbore unikátnych technických riešení. Aby sme vyrobili tak výnimočný výrobok, museli sme siahnuť na základ konštrukcie segmentových vrát, teda panelu.

TRVANLIVOSŤ

Vráta UniTherm spĺňajú prísne normy pre odolnosť proti pôsobeniu vetra, prenikania vody a priepustnosti vzduchu. Súčiniteľ týchto parametrov má vplyv nielen na predĺženie doby používania vrát, ale taktiež na zachovanie estetického vzhľadu po dlhé roky.*

* 20 tisíc cyklov, to je takmer 14 rokov bezporuchovej činnosti pri 4 cykloch denne.

ORIGINÁLNY PANEL INNOVO

Panel INNOVO 60mm

Unikátna konštrukcia panelu INNOVO hrúbky 60 mm umožňuje dosiahnutie skvelých parametrov tepelného prieniku. Predstavuje súčasne dokonalú základňu pre stavbu plášťa. Špeciálne riešenie ako je systém päťvrstvého ohýbania plechu, zaručuje stabilné upevnenie dielov, čo ešte viac zvyšuje odolnosť konštrukcie.

1. Vnútorný elastický kryt miest spojenia panelov

2. Hliníkové profily upevňujúce kryt

3. 5 vrstiev plechu

4. Tesnenie medzi panelmi

5. Skrytý záves

6. Polyuretanová pena

ÚČINNÁ TEPELNÁ IZOLÁCIA

Vráta UniTherm vznikli pre potreby nízkoenergetického stavebníctva. Plne využíva tepelné vlastnosti panelu INNOVO o hrúbke 60 mm a v nom použiých systémov tesnenia. Znamená to síce viac ušetrenej energie v domácnosti, pretože boli eliminované tepelno straty na najviac neuralgických miestach plášťa vrát. Koeficient prieniku panelu je 0,33 W/m2K, čo sa prejavuje výbornou tepelnou izoláciou celých vrát.

FUNKČNOSŤ A BEZPEČIE V ŠTANDARDE

Systémy, ktoré tvoria bezpečné vráta na sebe navzájom závisia a spolupracujú súčasne s jednotlivými dielmi konštrukcie. Rovnako ako vnútorné clony na mieste spojenia panelov a bezpečnostnýá brzda. Spoločne s idálne integrovaným pohonom sa Uni Therm stáva technologickým predvojom, ktorý ukazuje, že kvalita a bezpečnosť sú v nej neoddeliteľne prepojené.

PRUŽNÉ KRYTY MEDZI PANELMI

DVOJITÉ DOLNÉ TESNENIE

HORNÉ TESNENIE V KRYTE

TESNENIE MEDZI PANELMI

POSTRANNÉ TESNENIE

BEZPEČNOSTNÁ BRZDA

DVOJITÉ VALČEKY S LOŽISKAMI

POHON METRO

Pohon metro je preverená technológia Somfy spojená s výnimočným projektom krytu, navrhnutého pre dizajnové štandardy WIŚNIOWSKI. 

Výsledkom je pohon s výnimočnými technickými parametrami a neobvyklým a súčastne nadčasovým dizajnom.

METRO je návrh pohonu novej generácie. Spája výborné technické vlastnosti s plnou kontrolou, pohodlím a bezpečnosťou. Je to precízna konfigurácia pohonného systému a inovatívny prístup k dizajnu.

Tvar krytu pohonu METRO odzrkadľuje ideu minimalistického dizajnu a klasická čierno-biela farebnosť mu dodáva rafinovanú eleganciu a zachováva ľahkosť a kompaktný vzhľad celku.

Vysielač Pulsar umožňuje diaľkové ovládanie vrát a naprogramovanie až 4 rôznych zariadení. Je vyrobený z trvanlivých materiálov, čo sa predabuje na dlhoročnej spoľahlivosti zariacenia.

VZORY

VRATA S PANELEM BEZ PROLISŮ

VRATA S PANELEM S VYSOKÝM PROLISEM

VRATA S OZDOBNÝMI APLIKACEMI

FARBY A ŠTRUKTÚRY

Vďaka bohatej palete farieb a štruktúr UniTherm umožňuje slobodnú úpravu každého projektu a skrášlenie architektonického priestoru každej budovy.

Vychádzajúc z potrieb a nápadov jedlotlivých klientov, ktorí očakávajú trvalý, estetický a originálny vzhľad ponúkame širokú paletu farieb. Vďaka toomu poskytujeme možnosť voľby farebného odtieňu dverí v súlade s fasídou, oknami, alebo dokončovacími prvkami objektu.

Pre klientov hľadajúcich vráta výnimočných farieb sme pripravili ponuku natierania z viac než 200 farebných odtieňov.Kolekcia 29 farieb získaných technikou dýchovania poskytuje ešte väčšie možnosti kreatívneho dizajni okolia domu. Vďaka tomu sú vráta UniTherm individuálným riešením pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Zlatý dub

Orech

Oregon

Macore

Temný dub 

Bahenný dub

Black Cherry

Letná višňa

Winchester

Siena rosso

Siena noce

Sapeli

Siena PL

Dark Green

Cream white

Anthracite Grey

Sildbergrau

Metbrush silver

AnTEAK

Antracit

Antracyt quartz

Biela

Čokoládová

Dub prírodný

Dub rustikálny

Dalgesia

Sheffeld Light

Sheffeld Brown

Sheffeld Grey

Preto do ponuky vrát vyrábaných z panelu INNOVO (bez prelisu "G") o sile 60mm, zavázame povrchovú  úpravu plášťa vrát dyhováním.

Zlatý dub a Orech – panel "G" a "W".

Panel INNOVO 60 mm - bez prolisu "G"

Panel INNOVO 60 mm - vysoké prolisy "W"

ŠTRUKTÚRA

Smoothgrain

Sandgrain

Silkline